Haber Detayı
30 Temmuz 2020 - Perşembe 17:07 Bu haber 1757 kez okundu
 
VALİMİZ HAMZA AYDOĞDU'nun "KURBAN BAYRAMI " MESAJI
Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
AKSARAY Haberi
VALİMİZ HAMZA AYDOĞDU'nun

Vali Aydoğdu, mesajında, bayramların insanlar arasında kardeşliğin canlanmasına, birlik ve beraberliğin pekişmesine vesile olan günler olduğunu belirtti.Türk milletinin manevi duyguların zirveye çıktığı bu günlerde fakiri, kimsesizi, yetimi, öksüzü, yaşlıyı her zaman bağrına bastığını vurgulayan Aydoğdu, şunları kaydetti:"Yardımsever halkımızın, kimsesiz, yardıma muhtaç çocuklar ile ilgiye muhtaç yaşlılarımızdan maddi ve manevi desteklerini esirgemeyeceğine inanıyorum. Gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olan bu kutsal günlerin sevincini, coşkusunu, yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın her gününe taşıyabilmek için daha çok çaba göstermemiz gerekmektedir. Bu önemli günlerde insanlarımız ortak değerler etrafında kenetlenmeli hoşgörü, merhamet ve dayanışma duyguları içerisinde sosyal ilişkilerin kuvvetlenmesine özen göstermelidirler. Bu bakımdan bayramlara yüklediğimiz anlam ve verdiğimiz değer daha bir önem kazanacaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle Aksaraylı hemşehrilerimin mübarek Kurban Bayramını canı gönülden kutlar, sağlık, huzur, afiyet dileklerimle sevgi ve saygılar sunarım." dedi
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
action="https://www.facebook.com/ajax/ufi/modify.php" id="u_k_2" method="post">
 
 
Kaynak: (ESKİL GAZETESİ) - ESKİL GAZETESİ Editör: Mustafa YOL
Etiketler: VALİMİZ, HAMZA, AYDOĞDU'nun, "KURBAN, BAYRAMI, ", MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.