Haber Detayı
12 Mart 2020 - Perşembe 20:20 Bu haber 7426 kez okundu
 
Playoff Maçları Başlıyor
Eskil Belediyespor, Bölgesel Ligi çıkması için son düzlüğe girildi.
SPOR Haberi
Playoff Maçları Başlıyor

 
Aksaray amatör liginde nefesler tutuldu. A ve B grubunun ilk üç takımından oluşan play-of ligi bu hafta sonu oynanacak maçlarla başlıyor. Telafisinin zor olduğu, beraberlikte bile şampiyonluğun gideceği play-of ligi, bu hafta sonu oynanacak üç maçla start veriliyor. Pazar günü saat 14.30'da başlayacak olan karşılaşmalarda, Arı Gençlerbirliği – Akhisarspor ile, Kılıçarslanspor – Karadenizspor ile Eskil Belediyespor'da Eğitimspor'la oynayacak.
Başkan Mehmet Keskin'den Açıklama:
Eskil Belediyespor'umuz yeni adıyla ilk yılında play-of ligine kaldı. Sezona, yeri geldi yanlışlarımız oldu yeri geldi doğru hamleler ile başladık. Zamanla yanlışlarda, doğrularda birer tecrübe kazandırdı. Şimdi ve bundan sonra daha dikkatli ve emin adımlarla hareket ediyoruz. Çöl Kartallarını artık 5 tane final maçı bekliyor. Gerçekten böylesine güçlü bir takımın oluşması için çok uğraştık büyük emekler verdik. Gece gündüz çalıştığımız zamanlarda oldu. İnşallah bu verilen emeğimizin karşılığını Bölgesel lige çıkarak almış olacağız. Bizim tek derdimiz Eskil'i Bölgesel Amatör ligde oynatmak. Play-of'da şampiyon olacak bir takım oluşturduk ve şampiyonluğu gerçekten hak eden takımın biz olduğunu düşünüyorum” diyen Başkan Keskin, taraftarı da maça davet etti; “Haftaya play-of ligi başlıyor ve tüm taraftarımızı Aksaray dağılgan stadyumuna davet ediyorum. Takımımızı yalnız bırakmayalım” diyerek konuşmasını tamamladı.
ESKİL BELEDİYESPOR – EĞİTİMSPOR
Tarih: 15 Mart 2020 Pazar Saat: 14.30
Yer: Dağılgan 3'nolu saha
Play-of Ligi Kuraları Çekildi
Geçtiğimiz günlerde Aksaray Amatör Spor kulüpler Federasyonunda çekilen play-of kurasında, Eskil Belediyespor adına şanslı bir kura olarak yorumlandı.
Kaynak: (ESKİL GAZETESİ) - ESKİL GAZETESİ Editör: Hacı Özkan
Etiketler: Playoff, Maçları, Başlıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.