Haber Detayı
22 Ocak 2020 - Çarşamba 16:04 Bu haber 22369 kez okundu
 
Eskil Belediyespor'dan Maça Davet
SPOR Haberi
Eskil Belediyespor'dan Maça Davet

Bu hafta sonu 26.01.2020 Pazar günü saat 15.30 da  oynanacak olan CARSTLYLE KILIÇARSLAN – ESKİL BELEDİYE SPOR müsabakasına  tüm ESKİL halkımızı bekliyoruz.

                Sayın taraftarımız sizlerden tek ricamız sadece tezahürat yapmanızdır. Hakemler hakkında, rakip takımlar hakkında çirkin ve kötü tezahürat yapılması ne bize yakışır, nede siz değerli ESKİL halkına.  Biz takımımızı motive etmek, daha iyi oynamalarını sağlamak amacıyla tezahüratta bulunalım. Rakip takımlardan bizi kışkırtmak için hareketler olabilir. Ama biz bunlara taviz vermeyelim. Takımımızı sonuna kadar destekleyelim. Kötü sonuçlar da alabiliriz ama bu takım bizim takımımız, futbolcularımız ESKİL için savaşıyor, ESKİL  için oynuyor bunu unutmayalım.  Biz yönetim olarak takımımıza inanıyoruz ve sonuna kadar da arkasındayız. Kimse unutmasın ki yönetimin özverili çalışmalarından dolayı bu takım meydana gelmiştir. Hiçbir yöneticimiz takımın kötü olmasını istemez. Her şey takımın daha iyi olması daha ileriye gitmesi içindir. Hiç kimsenin şüphesi olmasın bu takım sezon sonunda Allah’ ın izniyle ipi göğüsleyecek kapasitededir.

                Birkez daha  üzerine basa basa tekrarlıyorum. Taraftarımızdan sadece takımı desteklemelerini hakemlere, rakip takımlara karşı kesinlikle kötü tezahurat veya çirkin fiiller yapmalarını istemiyoruz. Biz bunları yapıyoruz sayın hemşerilerimiz. Bu dediğimiz hareketleri yapıyoruz. Sonrada diyoruz ki AKSARAY  bizi sevmiyor, bize üvey evlat muamelesi yapılıyor diyoruz. Biz bu hareketleri yapar isek kimse kusura bakmasın herkes bize üvey evlat muamelesi yapar.  Artık kabuklarımızı kırıp bu gibi fiillerden uzak kalmalıyız. Unutmamalıyız ki ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ ün sözünü, spor dostluk ve kardeşliktir.

                Bu takım bizim, Aksaray amatör kulüpler federasyonu bizim. Aksaray hakemleri bizim, Aksaray ‘da ki tüm futbol takımları bizim birer kardeşimiz. Dostluk ve kardeşliği hiçbir zaman unutmayalım. AKSARAY Sporu 3.ligde bütün Aksaray destekliyor, Elit Naturel Sultanhanı-Eşmekaya sporu bal liginde herkes destekliyor,  tabi ki de her takım taraftarıda kendi takımlarını destekleyecektir.

                Maça kendi imkanları ile gidecek olan arkadaşlar, giderken yanınızda yakınınızda olanlardan götürelim. Belediyemizin imkanları kısıtlı çok fazla aracımız yok.  Gidemeyecek olanlarda  en geç Cuma akşamına kadar yöneticilerimizle temasa geçip gitmek istediklerini bildirsinler. Desteklerinizden dolayı şimdiden çok çok teşekkür eder, saygılarımızı sunarız

                                                                                                                                             ESKİL BELEDİYE SPOR                                                                                                                                                                  YÖNETİMİ

Kaynak: (ESKİL GAZETESİ) - ESKİL GAZETESİ Editör: Hacı Özkan
Etiketler: Eskil, Belediyespor'dan, Maça, Davet,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.