Haber Detayı
27 Şubat 2020 - Perşembe 09:25 Bu haber 13476 kez okundu
 
Çocuğunun Kulak Cihazını Arıyor
Eskil'in Çokum Yaylası'nda ikamet eden Rifat Koyuncu'nun 5 yaşındaki oğlu Osman Emir Koyuncu doğuştan işitme engelli.
ESKİL Haberi
Çocuğunun Kulak  Cihazını Arıyor

Geçtiğimiz Cuma günü Eskil'de oğullarının dünyayla iletişim kurduğu implant kulağı kaybettiğini ifade eden Rifat Koyuncu, "Cuma günü oğlumun bir yaşından beri kullandığı kulaklığını Eskil'de kaybetti. Eskil'de çevremizdeki insanlara haber verdik, belediye anons sisteminden çağrıda bulunduk, ancak ne yazık ki şimdiye dek bulamadık. SGK 7 sene arayla söz konusu cihaza ödeme yapıyor ve biz alalı 4 sene oldu. Piyasa değeri 29 Bin TL olan bu cihaza oğlumun kulak üstünde monteli diğer cihaza tanımlı olduğu için başka cihazla çalışmaz ve üzerinde seri numarası olduğu için de maddi olarak kimsenin işine yaramaz. Lütfen insanlık namına bulan ya da gören olursa 0553 625 2679 nolu telefondan şahsımla iletişime geçebilir." diye konuştu.

Koyuncu, cihazı kaybedeliden beri oğlum bizimle iletişim kuramıyor ve bu durum da onu çok hırçınlaştırıyor. Şeklinde sözlerini tamamladı.

Kaynak: (ESKİL GAZETESİ) - ESKİL GAZETESİ Editör: Mustafa YOL
Etiketler: Çocuğunun, Kulak, , Cihazını, Arıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.