Haber Detayı
24 Haziran 2020 - Çarşamba 20:04 Bu haber 1833 kez okundu
 
Aksaray MHP'den Çevre Bakanlığı Ziyareti
MHP Aksaray milletvekili Ramazan Kaşlı ve beraberinde ki heyet, Çevre ve Şehircilik Bakanlığını ziyaret etti.
AKSARAY Haberi
Aksaray MHP'den Çevre Bakanlığı Ziyareti

Çevre ve Şehircilik Bakanımız  Murat Kurum’u, MHP Milletvekili  Ramazan KAŞLI, Aksaray İl Başkanı Av. Mustafa Çölkesen, Ağaçören Belediye Başkanı Yaşar Bekleviç, Bağlıkaya Belediye Başkanı Dursun Eser, Yeşilova Belediye Başkanı Veyis Baysal, Helvadere Belediye Başkanı Arif Bellikli ve Eşmekaya Belediye Başkanı İsmail Hakkı GÜNEŞ ile birlikte makamında ziyaret tti. Bakan Kurum'la bir süre görüşen heyet, Aksaray'ımız, bağlı İlçelerimiz, Beldelerimiz ve köylerimiz ile ilgili taleplerini iletti.

MHP Aksaray il başkanı Mustafa Çölkeşen sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında,"Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn.Murat KURUM’u Aksaray (MHP) Milletvekilimiz ve partimizin Belediye Başkanları ile makamında ziyaret ettik.
-Kendisine Belediyelerimizin sorunlarını, projelerini ve taleplerini ilettik.
-Sayın bakanımıza ilgisinden ve belediyelerimizin projelerine katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz ve çalışmalarında başarılar diliyoruz." dedi

Kaynak: (ESKİL GAZETESİ) - ESKİL GAZETESİ Editör: Mustafa YOL
Etiketler: Aksaray, MHP'den, Çevre, Bakanlığı, Ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.